18-20.07.2023

 TEATR IMPROWIZOWANY - warsztaty teatralne z Joanną Pawluśkiewicz każdego dnia w godz. 17.00 -19.00

21.07.2023

godz. 17.30 - zwieńczenie projektu - Spektakl improwizowany - komedia na żywo - wstęp bezpłatny - sala widowiskowa GOK

22.07.2023

WARSZTATY GARNCARSKIE
prowadzenie Anna Markiewicz, Jerzy Fiedoruk

  • I grupa w godz. 10.00 - 11.30
  • II grupa w godz. 13.00 - 14.30

 wstęp bezpłatny / liczba miejsc ograniczona / decyduje kolejność zgłoszeń - 15 osób


WARSZTATY Z WICIA WIANKÓW
 prowadzenie Emilia Szatyłowicz, Natalia Romaniuk

  • I grupa w godz. 10:00-11:30 
  • II grupa w godz. 11:30-13:00 

wstęp bezpłatny / liczba miejsc ograniczona / decyduje kolejność zgłoszeń - 15 osób


LATAWCE ZAMIAST DRONÓW
prowadzenie Andrzej Krystyniak (plener)

  • I grupa w  godz. 11.00 - 14.00

WARSZTATY LALEK MOTANEK
prowadzenie Magdalena Małolepszy

  •  I grupa w godz. 11.30 – 13.00
  • II grupa w godz. 14.30 – 16.00

wstęp bezpłatny / liczba miejsc ograniczona / decyduje kolejność zgłoszeń - 10 osób


WARSZTATY FILCOWANIA
prowadzenie Dorota Sulżyk Pracownia SUNDUK

  •  I grupa w godz. 11.30 - 13.00
  • II grupa w godz. 13.00 - 14.30

 wstęp bezpłatny / liczba miejsc ograniczona / decyduje kolejność zgłoszeń - 15 osób


WARSZTATY TANECZNE TAŃCÓW PODLASKICH BIAŁORUSINÓW
(sala GOK ) prowadzenie zespół ŻEMERWA

  • I grupa w godz. 10.00 -14.00

wstęp bezpłatny / liczba miejsc ograniczona / decyduje kolejność zgłoszeń - 40 osób


WARSZTATY HAFCIARSKIE
prowadzenie Emilia Szatyłowicz, Natalia Romaniuk

  • I grupa w godz. 10.00 - 12.00

wstęp bezpłatny / liczba miejsc ograniczona / decyduje kolejność zgłoszeń - 15 osób


WARSZTATY TWORZENIA MANDALI ROŚLINNYCH
prowadzenie Mayra Wojciechowska

  •  I grupa w godz. 13.00 - 16.00

 wstęp bezpłatny / liczba miejsc ograniczona / decyduje kolejność zgłoszeń - 12 osób


WARSZTATY KULINARNE KUCHNI PERSKIEJ
prowadzenie MICHAŁ REZAZADEH 

  1.  I grupa w godz. 11.30 - 13.00

 wstęp bezpłatny / liczba miejsc ograniczona / decyduje kolejność zgłoszeń - 15 osób


WARSZTATY KUCHNI AFRYKAŃSKIEJ
prowadzenie Fatou Kinteh (Gambia)

  • I grupa w godz. 14.30 - 16.30

 wstęp bezpłatny / liczba miejsc ograniczona / decyduje kolejność zgłoszeń - 15 osób


GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA
prowadzenie Marta Wysocka 

  •  I grupa w godz. 11.00 - 13.00

przygotowanie: wygodny, niekrępujący ruchów strój, koc, woda
Zapisy: tel. 669 229 024 lub przez Messenger Mir-masaż i relaksacja


FOLKOWA AKADEMIA MŁODEGO ARTYSTY – warsztaty dla najmłodszych uczestników festiwalu od 7 roku, prowadzenie Weronika Dżamila Dąbrowska, Krystyna Kułakowska

  • I grupa w godz. 11.30 – 13.00
  • II grupa w godz. 13.00 -14.30 

wstęp bezpłatny / liczba miejsc ograniczona / decyduje kolejność zgłoszeń - 15 osób

23.07.2023

WARSZTATY GARNCARSKIE
prowadzenie Anna Markiewicz Jerzy Fiedoruk

  • I grupa w godz. 11.30 - 13.00
  • II grupa w godz. 14.30 - 16.00

wstęp bezpłatny / liczba miejsc ograniczona / decyduje kolejność zgłoszeń - 15 osób


WARSZTATY HAFCIARSKIE
prowadzenie Emilia Szatyłowicz, Natalia Romaniuk

  • I grupa w godz. 10.00 - 11.30

wstęp bezpłatny / liczba miejsc ograniczona / decyduje kolejność zgłoszeń - 15 osób


LATAWCE ZAMIAST DRONÓW
prowadzenie Andrzej Krystyniak (plener)

  • I grupa w godz. 11.00 - 14.00


WARSZTATY LALEK MOTANEK
prowadzenia Magdalena Małolepszy

  • I grupa w godz. 11.30 – 13.00
  • II grupa w godz. 13.00 – 14.30

wstęp bezpłatny / liczba miejsc ograniczona / decyduje kolejność zgłoszeń - 10 osób


WARSZTATY TANECZNE TAŃCÓW UKRAIŃSKICH (sala GOK),
prowadzenie Ludmiła Wostrikowa z zespołu HORYNA (UA)

  • I grupa w godz. 10.00 -14.00

wstęp bezpłatny / liczba miejsc ograniczona / decyduje kolejność zgłoszeń - 40 osób


WARSZTATY FILCOWANIA
prowadzenie Dorota Sulżyk Pracownia SUNDUK

  • I grupa w godz. 11.30 - 13.00
  • II grupa w godz. 13.00 - 14.30

wstęp bezpłatny / liczba miejsc ograniczona / decyduje kolejność zgłoszeń - 15 osób


GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA
prowadzenie Marta Wysocka

  • I grupa w godz. 10.00 - 12.00

przygotowanie: wygodny, niekrępujący ruchów strój, koc, woda
Zapisy: tel. 669 229 024 lub przez Messenger Mir-masaż i relaksacja


WARSZTATY TWORZENIA MANDALI ROŚLINNYCH
prowadzenie Mayra Wojciechowska

  • II grupa w godz.10.00 - 13.00

wstęp bezpłatny / liczba miejsc ograniczona / decyduje kolejność zgłoszeń - 15 osób


WARSZTATY KULINARNE KUCHNI PODLASKIEJ
prowadzenie Gieno Mientkiewicz, Jan Kuroń

  • I grupa w godz.10.00 - 15.00

wstęp bezpłatny / liczba miejsc ograniczona / decyduje kolejność zgłoszeń - 15 osób


WARSZTATY HARMONIJKOWE
(sala w GOK ) prowadzenie Bartek Łęczycki

  • I grupa w godz. 11.00 – 14.00

wstęp bezpłatny / liczba miejsc ograniczona / decyduje kolejność zgłoszeń - 15 osób


FOLKOWA AKADEMIA MŁODEGO ARTYSTY – warsztaty dla najmłodszych uczestników festiwalu od 7 roku,
prowadzenie Weronika Dżamila Dąbrowska, Krystyna Kułakowska

  • I grupa w godz. 11.30 – 13.00
  • II grupa w godz. 13.00 -14.30

wstęp bezpłatny / liczba miejsc ograniczona / decyduje kolejność zgłoszeń - 15 osób

25.07.2023

WARSZTATY IKONOPISANIA
(sala GOK) prowadzenie Weronika Dżamila Dąbrowska

  • I grupa w godz. 17.00 - 20.00

wstęp bezpłatny / liczba miejsc ograniczona / decyduje kolejność zgłoszeń - 12 osób

28.07.2023

WARSZTATY GARNCARSKIE
(sala GOK) prowadzenie Anna Markiewicz

  • I grupa w godz. 14.30 - 16.30
  • II grupa w godz. 16.30 - 17.30

wstęp bezpłatny / liczba miejsc ograniczona / decyduje kolejność zgłoszeń - 10 osób

24-26.07.2023

WARSZTATY UKRAIŃSKIEGO ŚPIEWU “BIAŁEGO”
(sala GOK), prowadzenie - LUDMIŁA WOSTRIKOWA (UKRAINA)

  • początek warsztatów 24.07.2023 godz. 16.00

24.07. 16.00 - 19.00
25.07. 10.00-12.00, 15.00-17.00
26.07. 10.00-12.00, 15.00-17.00

Zapisy na warsztaty do dnia 19 lipca 2023 

warsztatyczeremcha@gmail.com